homeopaty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разширени вени

2 posters

Go down

Разширени вени Empty Разширени вени

Писане  mese4inka Пет Дек 12, 2008 9:30 am

Здравейте!
Въпросът ми е свързан с приемането на хомеопатичното лекарство aesculus hippocastanum 5 ch. Предписаха ми го за приемане 3 пъти на ден по 5 гранулки. Аз бях несериозна и го приех само един месец.Имаше ефект, защото почувствах, че вените се стягат.Но после го забравих.И вените си останаха пак разширени.Сега ми се иска пак да започна лечение като този път съм решила да бъда постоянна. Започнах пак да го приемам от няколко дни, но няма с кой да се консултирам все пак.Понеже този лекар, който ми го предписа не е хомеопат, но работи с руската машина за космонавтите, където изписва моментното състояние и тогава ми се изписа това лекарство ,затова и го приемах.Можете ли да ми помогнете с хомеопатия, защото съм чувала какви ли не истории за опреативна намеса.Дали се лекуват разширените вени с хомеопатия?Благодаря Ви предварително!З

mese4inka

Брой мнения : 1
Registration date : 12.12.2008

Върнете се в началото Go down

Разширени вени Empty Re: Разширени вени

Писане  d-r Stefanova Съб Мар 14, 2009 4:34 am

Сами сте се убедили, че има ефект от хомеопатичната терапия. Аз бих предложила още по-адекватни медикаменти, насочени към укрепване на венозната стена. Но, както вероятно вече сте прочели от сайта, хомеопатията е индивидуално лечение и не се лекува болестта, а целия организъм.
Изберете си хомеопати и го слушайте...

d-r Stefanova

Брой мнения : 4
Registration date : 21.02.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите